INTERESANTU LAIKAPSTAKĻU UN METEOPARADIBU FOTO

decembris 3, 2009

Siltas un lietainas pirmas decembra dienas.

Filed under: ciklons, decembris, interesanti laikapstakli, lietains laiks, Riga, slapjums — Birkas: , , — Gubumakonis @ 1:51 AM

Decembris atnaca pie mums ar lietainu un joprojam ļoti siltu laiku. Latgalē šodien uzstadits jauns dienas siltuma rekords,+9 gradi,ari daudzviet citur Eiropa un Krievijā ir rekordsilts,Krievija daudzas pilsetas,ari Maskavā šodien krituši simtsgadigie dienas siltuma rekordi.Aizvadita diennakts bija ari ļoti lietaina,ciklons PETER atnesa ilgstosus nokrišņus,visvairak lija Latvijas rietumos un ziemelrietumos,kur jau nakti nolija apmeram 1/4 dala no decembra nokrisņu normas (no 8 lidz 17 mm),ilgstoši lija ari Rigā,sķiet ši bija vislietainaka diena šoruden Rigas apkartnē.Pec visa spriežot aizvadita pedeja tik silta diena šogad,talak temperatura pakapeniski pazeminasies un jau nakamnedel varbut pie mums iegriezisies ziema.

P.S. Kopuma neliels ciklons decembra pirmajās dienās Latvijai ir atnesis daudz nokrišņu. Visstiprāk lijis Valkas un Rūjienas apkārtnē: 34-38mm jeb vairāk nekā puse no mēneša normas. Virs 20 mm nolijis visā valsts rietumpusē un Vidzemes ziemeļrietumu daļā, bet citviet Vidzemē, kā arī Zemgales austrumdaļā un Latgalē lijis maz, dažviet pat ne viens milimetrs.

Komentējiet »

Vēl nav komentāru.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: