INTERESANTU LAIKAPSTAKĻU UN METEOPARADIBU FOTO

Lasītāju iesūtitie FOTO

Šajā sadaļā izvietošu Jūsu, bloga apmekletāju iesūtītus foto. Varbūt Jums ir kādi interesanti un iespaidīgi stihiju un meteoparādību foto, ko Jums paveicies iemūžināt un Jūs gribat ar šiem foto padalīties, parādīt citiem-tad šeit ir īstā vieta, gaidīšu. Tie varētu būt piemēram negaisu, vētru, interesantu mākoņu foto vai plūdu un sniega kupenu foto-viss kas atbilst šī bloga tematikai. Vēlams pievienot arī īsu informāciju par novērojuma vietu un laiku. Foto var iesūtīt šajā e-pasta adresē:   andrejse2@inbox.lv vai   andrejseigims@inbox.lv.
Laipni gaidīti 🙂

Zemāk ir iesūtītie foto.

#Normunds Negaiss-bildes tapa 2008. gada 30.junijā pievakarē, uzņemtas ar mobilo telefonu. Negaiss bija ilgstošs un intensivs un pārvietojas apmēram no Ropažiem uz Tumšupi un talak ZA virzienā

#Raitis Sametis 2007. gada maija nogales negaisu foto Zantes apkārtnē

#Haralds Rjabovs -interesants mākonis 2005. g jūnijā un masīva sarma 2010.g janvarī

# Ivo Dinsbergs (orkaans) 1. foto-redzama optiskā parādība-22° saules halo un tā abās pusēs redzami t.s. “saules suņi”. Bilde tapusi 20.03.2010 Rīgā, Daugavgrīvā.  2. foto– zibens, 15. augustā, Papē(netālu no Lietuvas robežas). 3. foto– redzams vulkānisko pelnu saulriets. Pelēkais plīvurs nav mākoņi, bet gan vulkāniskie pelni. Bildēts 20.08.2010 Papē.

# Austris Kalmins (lightning)– pali Līvānos 8.04.2010, bildes ar attēliem no palu ūdeņu skartajām teritorijām Līvānos.

#Ilze Strēle-stiprs negaiss Kaltenē,24.jūlijā,2010.g,uzreiz pēc pl.19:00 iespaidigs negaiss kas nāca pāri Ziemeļkurzemēi, pēc ļoti karstas un svelmainas dienas,kad temperatura bija pāri+30 grādiem. Visticamak bija vērojams supercell negaisa mākonis.

# _Mo3_ (Anonīms)- Ļoti iespaidigs negaisa mākonis kas nofotografets sogad, 2010 gada jūlijā, pludmalē,precizakas informacijas nav.(3 foto ar uzrakstu ”jūlijs 2010 )

# Austris Kalmins (Lightning) Negaiss Līvānos,8 jūlija,2010 g

# Austris Kalmins (Lightning) Atkala Līvānos,27. decembrī,2010. Apledojuši koki – masiva atkala sekas  ledus lietum,kas lija Ziemassvētkos 25 un 26 decembrī daudzviet Latvijā,bet visvairāk austrumu rajonos..

# Lausks (Dzeguzens Līksmais) Atsūtija fotogrāfijas, kuras uzņemtas 2010. g.27. decembrī. Tajās redzams kā izskatās pēc atkalas pie Jēkabpils un Pļaviņām. Ļoti iespaidigas bildes, kurās redzamas sekas, ko izraisija ledus lietus, kas lija Ziemassvētkos, 25 un 26 decembrī pie -4-6 grādiem.   Sidrabiņa lietus lija Zīemassvētku vakarā.

# Uldis Krustiņš  Virpuļviesulis (ūdensstabs) Kolkas Raga piekrastē, 13. jūlijā 2012 gadā. Virpuļviesulis 13.jūlijā,ap plkst.14.20 izveidojies Rīgas jūras līča pusē. plkst.14.20, Kolkas ragā Uldis Krustiņš novērojis un uzfilmējis nelielu, “tornado” – virpuļviesulis, kas izveidojies Rīgas jūras līča pusē un ildzis apmēram 5-6 minūtes,” redzēto apraksta Uldis.

1 komentārs »

  1. Ideālas bildes!Tie tik ir mākoņi!Izskatās pat pēc Tornado…Fantastiski!

    Komentārs no Maija — 22 marts, 2010 @ 6:54 AM


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: